inzichten die het verschil maken
Om het samen weer leuk te krijgen is het belangrijk dat je weet waardoor jullie steeds ruzie krijgen. Weten jullie dat? Of weet je alleen dat het niet lekker gaat en jullie elke keer weer dezelfde ruzies hebben? En dat je zo graag weer dichter bij elkaar zou willen zijn?
In de training ga ik uit van 3 belangrijke pijlers. Je leert een manier van kijken naar jezelf en je partner die je helpt wanneer je iets tegenkomt dat lastig is. Het helpt jullie de regie weer terug te pakken over je eigen leven en dus ook jullie liefde.
Dit zijn de 3 pijlers:
- Je begrijpt jezelf en de ander vanuit de geboorte: je ontdekt de bron van het probleem in jullie communicatie en waar je tegenaanloop bij de ander én je weet wat je eraan kunt doen.
- Je krijgt zicht op de non-verbale signalen van jezelf en de ander: je wéét wat de ander voelt, ook al heeft hij of zij de woorden er niet voor, of zegt dat er niks is bijvoorbeeld.
- Je krijgt inzicht in je rol als partner: je ontdekt wat jij kunt doen om het samen weer leuk te hebben.
zo ziet de training eruit
In de online training staan inzichten, opdrachten en gedichten die je raken en verder op weg helpen richting jezelf, je verlangen en jullie liefde.
Je gaat thuis op je eigen tempo aan de slag met je eigen geboorte, je gaat onderzoeken welke boodschappen jij hebt gekregen als kind van je ouders en je leert kijken naar de betekenis van je non-verbale signalen. Dit wissel je uit aan elkaar. Het is namelijk nodig om dit van elkaar te weten wil je het weer leuk hebben samen.
De 3 pijlers maken dat je elkaar veel beter gaat begrijpen waardoor ruzies constructieve gesprekken worden of maar heel kort duren.
- De training kun je letterlijk samen doen of ieder apart waarbij je samen op een bepaalt moment kijkt wat je tot nu toe gedaan hebt.
- Het kan ook zijn dat dit niks is voor je partner, maar dat jij je wel wilt verrijken met deze inzichten, omdat jij het gevoel wilt hebben iets te kunnen doen aan hoe het nu gaat tussen jullie samen.
zo gaat het in zijn werk
- Je ontvangt een pdf bestand na betaling waar je zelf mee aan de slag gaat thuis op je eigen tempo.
- Bij een vraag en wanneer je vastloopt in de training kun je altijd contact opnemen.
Dit is jullie investering
Naast tijd, die ik niet kan inschatten voor jullie vraagt de training om een kleine investering ter kennismaking met mij en mijn visie.
Je zult merken dat je de training beter kunt toepassen indien jullie hier samen ook echt tijd voor maken.
- Training (pdf-bestand): € 24,50
RELATIE EN GEZINSTHERAPIE MET AANDACHT VOOR IEDER INDIVIDU ZODAT JE IN HET SAMENZIJN JE EIGEN PLEK WEER VINDT
Ervaringen van anderen
Groen van Prinstererlaan 65 Waalwijk – 06-10459886 – info@nadinecarter.nl
©2021 Nadine Carter – Ontwerp en techniek door Onsite Webdesign